Схема розділу

  • 192 Будівництво та цивільна інженерія – Відокремлений структурний підрозділ  "Любешівський технічний фаховий коледж Луцького НТУ"

    КОРОТКО ПРО ГОЛОВНЕ У ПИТАННЯХ І ВІДПОВІДЯХ:

    1. Що таке атестаційний екзамен? Атестаційний екзамен – це підсумковий контроль результатів навчання здобувача вищої освіти, які він повинен продемонструвати для підтвердження набуття ним компетентностей та програмних результатів навчання, визначених освітньою програмою «Будівництво та експлуатація будівель і споруд» зі спеціальності 192 Будівництво та цивільна інженерія.
    2. В чому важливість атестаційного екзамену? Успішне проходження атестації завершується видачею документу про присудження ступеня молодшого спеціаліста із присвоєнням кваліфікації «молодший спеціаліст будівництва та цивільної інженерії».
    3. Чи є обов’язковою атестація здобувачів вищої освіти? Так, відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 19 травня 2021 року № 497 (зі змінами від 28.03.2022 р.) атестаційний екзамен є обов’язковим компонентом індивідуального навчального плану здобувача освіти. Здобувач освіти допускається до складання атестаційного екзамену за умови відсутності в нього академічної заборгованості
    4. У якій формі відбувається атестаційний екзамен? Форма атестаційного екзамену – письмова. За потреби атестація може відбуватися з використанням технологій дистанційного навчання.
    5. Скільки разів можна проходити атестаційний екзамен? Для складання атестаційного екзамену надається одна спроба.
    6. Чи є часове обмеження на проходження атестаційного екзамену? Так, обмеження в часі, що відводиться для складання атестаційного екзамену становить 3 години.
  • Оцінювання атестаційного екзамену проводиться за наступною шкалою:

    Національна шкала

    Бали Q

    5 (відмінно)

    90…100

    4 (добре)

    74….89

    3 (задовільно)

    60….73

    2 (незадовільно)

    0…...59

    Білет складається з двох частин:

    1. Перший блок (теоретичний) містить 35 тестових завдань з дисциплін "Безпека життєдіяльності та охорона праці", "Геодезія", "Матеріалознавство", "Будівельні конструкції", "Основи розрахунків будівельних конструкцій", "Технологія і організація будівельного виробництва", "Експлуатація будівель" (35 тестових завдань × 2,0 бал./тест = 70,0 балів). Вага в підсумковій оцінці  - 70%.

    2. Другий блок (практичний) містить 1 розрахунково-графічну задачу з  дисципліни «Основи розрахунків будівельних конструкцій»  (1 задача × 30,0 бал./зад. = 30,0 балів). Вага в підсумковій оцінці - 30%.  

    Критерії оцінювання РОЗРАХУНКОВО-ГРАФІЧНОЇ ЗАДАЧІ з «Основи розрахунків будівельних конструкцій»

    Ситуаційна задача із «Основ розрахунків будівельних конструкцій» оцінюється максимально в 30 балів. Облік рівня знань здійснюється за такими критеріями:

    Рівень

    Кількість балів

    Опис

    відмінний

    рівень

    30

    повністю розвязане завдання; розвязок повинен містити правильний алгоритм (послідовність) вирішення задачі та остаточну відповідь з обов’язковим виконанням ескізів або розрахункових схем; оформлення є акуратним, не містить виправлень

    20-29

    повністю розвязане завдання; розвязок повинен містити правильний алгоритм (послідовність) вирішення задачі та остаточну відповідь з обов’язковим виконанням ескізів або розрахункових схем; оформлення в цілому є акуратним, але містить незначні виправлення

    достатній

    рівень

    15-19

    повністю розвязане завдання; розв’язок має вірний хід рішення, можуть бути допущені недоліки, що не виказують суттєвого впливу на остаточний результат; відповідь на завдання є недостатньо точними; незначні неточності на ескізах або розрахункових схемах; оформлення в цілому є акуратним, але містить виправлення

    5-14

    розв’язане завдання; розв’язок не в повній мірі відповідає правильному алгоритму; математичні помилки мають суттєвий вплив на остаточний результат; відповіді до  завдання помилкові; частково відсутні одиниці виміру; незначні неточності на ескізах або розрахункових схемах; оформлення в цілому є акуратним, але містить виправлення

    задовільний

    рівень

    1-4

    наведені декілька логічних кроків розв’язання задачі; помилки мають суттєвий вплив на остаточний результат; ескізи або розрахункові схеми відсутні; оформлення в цілому є акуратним, але містить виправлення

    незадовільний рівень

    0

    розв’язання задачі відсутнє

    УВАГА!!! Для отримання позитивної оцінки Вам потрібно набрати не менше 60 балів.

    Досвід роботи "Стежиною творчості - до життєвого успіху"
    ШАНОВНИЙ СТУДЕНТЕ! ЩИРО БАЖАЄМО УДАЧІ ТА УСПІХУ!!! Нехай вони обов'язково додадуться до Ваших наполегливих старань, впевнених кроків, сміливих дій, і, як підсумок, нехай все вийде так, як Вами було задумано, а, можливо, і краще.
  • УВАГА! ВАЖЛИВА ІНФОРМАЦІЯ! | Ушомирська громада

    Перш ніж складати атестаційний екзамен, рекомендовано заздалегідь ознайомитись із поданими нижче документами.

  • Документ — что это такое

      • Структура екзаменаційнійного білету: 35 тестових завдань (70,0 балів) + 1 розрахунково-графічна задача з дисципліни "Основи розрахунків будівельних конструкцій" (30,0 балів)
      • Кількість спроб: 1
      • Обмеження у часі: 3 години
      • Типи подання розв'язку розрахунково-графічних задачі з дисципліни «Основи розрахунків будівельних конструкцій»: 1) додати текст-опис (у вікні «текст онлайн»); 2) додати файл як відповідь на завдання (у форматі .doc, .pdf); 3) додати фотографію (скан) розв’язку, написаного від руки на аркуші
  • Консультанти-тьютори:

    Туманова Юлія Володимирівна (викладачка дисципліни «Безпека життєдіяльності та охорона праці»)

    e-mail: tumanovakon1304@gmail.com

    Гуц Наталія Михайлівна (викладачка дисциплін «Геодезія» та «Будівельні конструкції»)

    e-mail: nata.guc@ukr.net

    Грано Наталія Володимирівна (викладачка дисциплін «Матеріалознавство» та «Експлуатація будівель»)

    e-mail: grano.natasha@gmail.com

    Рудиця Світлана Володимирівна (викладачка дисципліни «Основи розрахунків будівельних конструкцій»)

    e-mail: rudicya@ukr.net

    Рябик Анатолій Васильович (викладач дисципліни «Технологія та організація будівельногог виробництва», гарант освітньої програми «Будівництво та експлуатація будівель і споруд» зі спеціальності 192 Будівництво та цивільна інженерія)

    e-mail: ryabik1951@gmail.com

    З організаційних питань звертатися до:

    Бандурка Людмила Вікторівна (завідувачка відділення «Будівництво будівель і споруд та землевпорядкування»)

    e-mail: ljudik7575@ukr.net