Схема розділу

    • Вітаємо на сторінці "АТЕСТАЦІЯ ЗДОБУВАЧІВ У ФОРМІ АТЕСТАЦІЙНОГО КВАЛІФІКАЦІЙНОГО ІСПИТУ"

      Будівництво: картинки, стокові Будівництво фотографії, зображення | Скачати  з Depositphotos

      КОРОТКО ПРО ГОЛОВНЕ У ПИТАННЯХ І ВІДПОВІДЯХ:

      1. Що таке атестаційний кваліфікаційний іспит? Атестаційний кваліфікаційний іспит – це підсумковий контроль результатів навчання здобувача вищої освіти, які він повинен продемонструвати для підтвердження набуття ним компетентностей та програмних результатів навчання, визначених освітньою програмою «Будівництво та експлуатація будівель і споруд» зі спеціальності 192 Будівництво та цивільна інженерія
      2. В чому важливість атестаційного кваліфікаційного іспиту? Успішне проходження атестації завершується видачею документу про присудження ступеня молодшого бакалавра із присвоєнням кваліфікації «молодший бакалавр з будівництва».
      3. Чи є обов’язковою атестація здобувачів вищої освіти? Так, відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 19 травня 2021 року № 497 (зі змінами від 28.03.2022 р.) атестаційний кваліфікаційний іспит є обов’язковим компонентом індивідуального навчального плану здобувача освіти. Здобувач освіти допускається до складання атестаційного кваліфікаційного іспиту за умови відсутності в нього академічної заборгованості
      4. У якій формі відбувається атестаційний кваліфікаційний іспит? Форма атестаційного кваліфікаційного іспиту – письмова. За потреби атестація може відбуватися з використанням технологій дистанційного навчання.
      5. Скільки разів можна проходити атестаційний кваліфікаційний іспит? Для складання атестаційного кваліфікаційного іспиту надається одна спроба.
      6. Чи є часове обмеження на проходження  атестаційного кваліфікаційного іспиту? Так, обмеження в часі, що відводиться для складання атестаційного кваліфікаційного іспиту становить 3 години.
    • Оцінювання атестаційного кваліфікаційного іспиту проводиться за наступною шкалою:

      Сума балів за шкалою коледжу

      Оцінка ЄКТС

      Оцінка за національною

      4-бальною шкалою

      90–100

      A

      5 (відмінно)

      82–89

      B

      4 (добре)

      74–81

      C

      64–73

      D

      3 (задовільно)

      60–63

      E

      35–59

      FX

      2 (незадовільно)

      Білет складається з двох частин:

      1. Перший блок (теоретичний) містить 40 тестових завдань з дисциплін «Інженерна геодезія (зі змістовим модулем "Геологія")», «Будівельні конструкції», «Технологія і організація будівельного виробництва» та «Основи розрахунків будівельних конструкцій» (40 тестових завдань × 2,0 бал./тест = 80,0 балів). Вага в підсумковій оцінці  - 80%.

      2. Другий блок (практичний) містить дві розрахунково-аналітичні задачі з  дисциплін «Основи розрахунків будівельних конструкцій»,«Технологія і організація будівельного виробництва»  (1 задача × 10,0 бал./зад.; 10,0 бал./зад. × 2 = 20,0 балів). Вага в підсумковій оцінці - 20%.  

      УВАГА!!! Для отримання позитивної оцінки Вам потрібно набрати не менше 60 балів.

      Бажаємо успіхів на ЗНО! Вже... - Гірська ЗОШ І-ІІІ ступенів | Facebook
      ШАНОВНИЙ СТУДЕНТЕ! БАЖАЄМО УДАЧІ ТА УСПІХУ!!! Нехай вони обов'язково додадуться до Ваших наполегливих старань, впевнених кроків, сміливих дій, і, як підсумок, нехай все вийде так, як Вами було задумано, а, можливо, і краще.
    • До уваги мешканців будинків по вул. Сосновій! - Українська громада

      • Структура екзаменаційнійного білету: 40 тестових завдань (80,0 балів) + 2 розрахунково-аналітичні задачі з дисципліни "Основи розрахунків будівельних конструкцій", "Технологія та організація будівельного виробництва" (20,0 балів)
      • Кількість спроб: 1
      • Обмеження у часі: 3 години
      • Типи подання розв'язку розрахунково-аналітичних задач: 1) додати текст-опис (у вікні «текст онлайн»); 2) додати файл як відповідь на завдання (у форматі .doc, .pdf); 3) додати фотографію (скан) розв’язку, написаного від руки на аркуші
    • Консультанти-тьютори:

      Грано Наталія Володимирівна (викладач дисципліни «Будівельні конструкції», «Технологія і організація будівельного виробництва»)

      e-mail: grano.natasha@gmail.com

      Тарасенко Тетяна Миколаївна (викладач дисципліни «Інженерна геодезія (зі змістовим модулем "Геологія")»)

      e-mail:tanya_tarasenko_dm@ukr.net

      Рудиця Світлана Володимирівна (викладач дисципліни «Основи розрахунків будівельних конструкцій»)

      e-mail: rudicya@ukr.net